Plaťte u nás kartou alebo online jednoducho a bezpečne

V spolupráci s TrustPay Vám prinášame online platby za Vašu objednávku prostredníctvom platobných kariet alebo internet bankingu Vašej banky. TrustPay je overený a moderný platobný prostriedok pre rýchle a bezpečné platby za služby a tovar na internete.

Postup

Pre platbu kartou alebo prostredníctvom niektorého z internet bankingu spolupracujúcich bánk stačí pri výbere možností DOPRAVA A PLATBA v košíku zvoliť “Platba online TrustPay”. Po dokončení a potvrdení objednávky budete presmerovaní priamo na platobnú bránu TrustPay k vykonaniu online platby. Tu stačí sledovať jednotlivé kroky, ktoré Vás prevedú celým procesom.

  • vyberiete si jednu z ponúkaných možností platby cez internetbanking alebo platobnou kartou
  • ste presmerovaní na platobnú bránu
  • zrealizujete platbu podľa pokynov na stránkach banky (užívateľská podpora zo strany TrustPay počas realizácie platby)
  • o výsledku platobnej transakcie ste informovaní na obrazovke a e-mailom.
  • informáciu o zaplatení máme okamžite k dispozícii a výrobok je odoslaný hneď po realizácii platby

 

Aké platobné metódy môžete využiť?

Platobné karty

TrustPay je členom najväčších svetových kartových schém Visa, MasterCard, UnionPay a Carte Bancaires, ktorých kartami ročne prejdú miliardy transakcií.

Apple Pay je jednoduchá a bezpečná platobná metóda kde zákazníci platia pomocou svojho Apple zariadenia – Apple Watch alebo iPhone. ApplePay funguje v rámci aplikácie Peňaženka, do ktorej si spotrebiteľ ukladá svoje platobné karty. Apple Pay je k dispozícii vo viac ako 35 krajinách.

Google Pay je rýchly a bezpečný spôsob platby, ktorý umožňuje jednoduché platenie prostredníctvom mobilu alebo online na internete. Má všetko, čo zákazník potrebuje pri platení a zároveň uchováva informácie v bezpečí. Na platbu mobilom je potrebné stiahnuť si aplikáciu Google Pay v Google Store. Služba je dostupná iba pre zariadenia so systémom Android.

PayPal je najpoužívanejšia online peňaženka na svete so 400 miliónmi aktívnych používateľov. PayPal je možné použiť ako spôsob platby na viac ako 200 trhoch.

Paysafecard poskytuje bezpečný spôsob platby pomocou jednorazovej predplatenej karty, ktorá umožňuje zákazníkom platbu na internete bez potreby zadávania svojich osobných alebo kartových údajov. PaysafeCard je dostupná na viac ako 650 000 predajných miestach s možnosťou platby u obchodníkov z najrozmanitejších odvetví. Paysafecard je aktuálne k dispozícii v 50 krajinách po celom svete, pričom zahŕňa aj pokrytie lokálnych mien.

 

Platby online (internet banking)

Platobný systém pre online bezhotovostné úhrady z bežného účtu vedeného u Vašej banky.

Bankové prevody

Vo vybraných veľkých slovenských bankách Vám TrustPay ponúka bežný bankový prevod s rýchlym potvrdením o vykonanej platbe (bežne do jednej hodiny). Platbu je možné zadať kedykoľvek, ale spracovaná je v úradných hodinách banky uvedených v nasledujúcej tabuľke.